SK CZ

Naši firmu založil náš "otec zakladatel", Gian Luca Venturelli. Ten dal kávě i jméno. Začínali jsme jako rodinná firmička, rychle jsme se stali velkou společností, ale stále zůstáváme una famiglia.

Že kdy jsme vznikly? V roce 1996. A co to znamená? No přece, že oslavujeme 25. narodky, 25 anni! Za čtvrtstoletí jsme toho stihli víc než dost a to je důvod na pořádnou festa. Tak hodně štěstí, tanti auguri!

Lucaffíčko si vychutnáš na celém světě. Na 5 kontinentech, v 45 zemích naší zeměkoule. A víš, co je úplně nejlepší? Lo sai? Přece, že už i in Slovacchia a Repubblica Ceca. Si, Si, si!

VYBER SI KÁVU Z CELÉHO SVĚTA

Uvažujeme a jednáme ekologicky. Vždyť naše bellissima planeta je jen jedna, solo una. Ten, kdo chrání la natura, má čistý vzduch, čistou vodu i čisté svědomí. To je credo Lucaffé. Capito?

VYBER SI KÁVU - EKO KAPSLE

Všechny cesty vedou nejen do Říma, ale také k našemu oblíbenému luccafíčku. Zde najdeš nejblíže prodejny, kde si ho můžeš koupit, a nejblíže Caffetteria, kde si ho můžeš rovnou vychutnat. Viz la mappa.

A jde se nakupovat, andiamo! Co ti nabízíme? No hlavně naše luccafíčko - zrnkové, mleté i kapsle. Ale to není zdaleka tutto. Máme i prvotřídní mašinky, kávovary s příslušenstvím, kvalitní čajíčky a naší specialitkou je kakao Lucacao. A aby toho nebylo málo, k tomu kopec dárkových předmětů, bellissimi regali.

zrnková káva
mletá káva
E.S.E. Pody
smart pody
KAPSLE PRO NESSPRESSO
lucacao
čaje
kávovary
PŘÍSLUŠENSTVÍ
DOPLŇKY
POJĎ DO E-SHOPU